Доступність посилання

ТОП новини

У Росії «виявлено порушення» в роботі BBC World News


«Роскомнадзор» твердить, що канал викрили в порушенні вимог закону про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їхньому здоров’ю та розвитку
«Роскомнадзор» твердить, що канал викрили в порушенні вимог закону про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їхньому здоров’ю та розвитку

Російський регулятор у галузі телекомунікацій та ЗМІ «Роскомнадзор» виявив порушення російського законодавства в роботі телеканалу BBC World News. Про підсумки позапланової перевірки відомство повідомило на своєму сайті 3 березня.

У відомстві уточнили, що порушення полягали у відсутності маркування контенту, що містить в тому числі опис або зображення жорстокості і насильства. За підсумками перевірки британський канал викрили в порушенні вимог закону про захист дітей від інформації, що завдає шкоди їхньому здоров’ю та розвитку.

Крім того, «Роскомнадзор» відзвітував про складання адміністративних протоколів щодо інших виявлених порушень.

Усі протоколи були передані до суду. Судове засідання призначене на 12 березня 2020 року.

Позапланова перевірка в Росії проводилася після того, як в липні 2019 року британський регулятор Ofcom оштрафував на 200 тисяч фунтів стерлінгів за порушення правил мовлення російський державний англомовний канал RT. Після цього випадку російське МЗС попереджало британські ЗМІ, що працюють на території Росії, про дзеркальні заходи з боку російських регуляторів.

XS
SM
MD
LG