Доступність посилання

ТОП новини

Російська держкорпорація продала акції фірми, причетної до встановлення в окупованому Криму турбін Siemens


Виробництво турбін на заводі Siemens у Німеччині
Виробництво турбін на заводі Siemens у Німеччині

Російська державна корпорація «Ростех» продала свою частку в технологічній компанії «Інтеравтоматика», яка перебуває під санкціями Євросоюзу через встановлення в анексованому Криму турбін, виготовленого німецьким концерном Siemens. Факт продажу 5 вересня в корпорації «Ростех» підтвердили агенції Reuters.

17,34% акцій «Інтеравтоматики» продав у червні підрозділ «Ростеху», компанія «Технопромекспорт». Цю частку придав неконкретизований у повідомленні російський науково-дослідний інститут, сума продажу склала 67 мільйонів рублів (це близько 1 мільйона доларів), свідчать дані в державному реєстрі з банкрутства.

Компанія Siemens, яка має 46% акцій «Інтеравтоматики», відмовилася коментувати цей продаж.

Європейський союз запровадив санкції проти «Інтеравтоматики» за встановлення кількох турбін Siemens у Криму, попри заборону ЄС на постачання енергетичних технологій на півострів, анексований Росією в 2014 році.

Siemens каже, що Росія таємно доправила турбіни до Криму.

У російському міністерстві енергетики заявляють, що турбіни, поставлені до Криму, не є продукцією Siemens. Москва твердить, що це модернізовані турбіни, створені російськими фахівцями та на російському обладнанні.

Німецька прокуратура проводить розслідування щодо трьох працівників компанії Siemens через порушення санкцій ЄС.

XS
SM
MD
LG