Доступність посилання

ТОП новини

Британські винищувачі перехопили над Чорним морем російський військовий літак


Російські літаки все частіше змушують НАТО хвилюватися за свій повітряний простір

Британські винищувачі перервали перехопили російський протичовновий літак «Бе-12» над Чорним морем, повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

Згідно з повідомленням, подія сталася 23 серпня. Зазначається, що літаки королівських ВПС Typhoon піднялися з авіабази в Румунії у відповідь на те, що російський літак вилетів з анексованого Криму і прямував на південний захід над Чорним морем до кордонів Північноатлантичного Альянсу (НАТО).

У Міноборони Великої Британії наголосили, що це вже другий випадок перехоплення літака РФ над Чорним морем за тиждень.

22 серпня Велика Британія заявила, що два літаки королівських ВПС були підняті з бази в Румунії для переслідування виявлених двох російських винищувачів Су-30, які наблизилися до повітряного простору НАТО над Чорним морем.

13 серпня британські винищувачі також піднімалися в повітря з румунської бази через присутність над Чорним морем неподалік кордонів НАТО 6 російських бомбардувальників Су-24.

«Наша прихильність НАТО та європейської безпеки непохитна. Незалежно від того, перебуваєте ви в небі над Чорним морем і Балтією, або на землі в Естонії, наші дії надсилають чіткий сигнал – ми колективно готові реагувати на будь-який акт агресії та будемо підтримувати наших союзників зі Східної Європи для запобігання будь-яким загрозам», – підкреслив міністр оборони Сполученого Королівства Гевін Уільямсон.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG