Доступність посилання

ТОП новини
26 Березень 2019, Київ 11:55

НАБУ: депутат Одеської облради пропонував детективу хабар, йому повідомили про підозру


У Національному антикорупційному бюро України заявляють, що депутат Одеської облради пропонував детективу бюро неправомірну вигоду в розмірі 500 тисяч доларів США

Як повідомляє прес-служба бюро, депутату і його ймовірному спільнику повідомили про підозру за статтею 369 Кримінального кодексу України («Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі»). Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Хабар, як стверджують у бюро, пропонувався в обмін за зняття арешту з рахунків приватного товариства, задіяного, за даними слідства, у корупційній схемі з заволодіння коштів бюджету Одеси.

У НАБУ уточнюють, що йдеться про гроші, отримані від продажу мерії Одеси будівлі за завищеними цінами, на думку детективів, бенефіціаром (вигодонабувачем) ТОВ є підозрюваний депутат Одеської облради.

За даними НАБУ, вказана будівля в складі цілісного майнового комплексу державного підприємства «Завод «Краян» на початку 2016 року була продана за 4 мільйони гривень, а у вересні того ж року її придбала Одеська мерія вже за 185 мільйонів гривень.

У листопаді 2016 року детективи почали розслідувати ці факти, у ході слідства у грудні 2016 року ініціювали арешт рахунків підприємства.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG