Доступність посилання

ТОП новини

У Сербії запровадили комендантську годину від суботи до понеділка


Президент Сербії Александар Вучич

Кабінет міністрів Сербії запровадив комендантську годину від 13-ї години у суботу до 5-ї години ранку у понеділок. Про це на надзвичайній конференції для преси заявив президент Александар Вучич, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Єдиним винятком є пенсіонери, для котрих магазини продовольчих товарів будуть відкриті у неділю від 4-ї до 7-ї години ранку.

Глава держави додав, що згідно з рішенням уряду у громадських місцях можуть разом перебувати лише дві особи. Він спростував повідомлення, що в лікарнях немає достатніх кількостей ліків, масок та інших засобів для захисту лікарів й хворих.

В Сербії станом на 2 квітня зафіксували 1117 випадків захворювання на COVID-19, померла 31 людина. Від коронавірусного захворювання вмирають переважно люди старші від 60 років. Серед померлих є владика Сербської православної церкви, котрий не дотримувався правила ізоляції, та колишній міністр охорони здоровʼя країни.

Станом на 23:00 2 квітня кількість підтверджених випадків інфікування коронавірусом перевищила 1 мільйон. Від COVID-19 померли 51 489 людей, одужали майже 209 тисяч.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG