Доступність посилання

ТОП новини

Білий дім: від 100 тисяч до 250 тисяч американців можуть загинути від COVID-19


«У нас попереду дуже болісні два тижні», – заявив під час брифінгу президент США Дональд Трамп
«У нас попереду дуже болісні два тижні», – заявив під час брифінгу президент США Дональд Трамп

Через пандемію коронавірусної інфекції в Сполучених Штатах можуть загинути від 100 тисяч до 250 тисяч людей. Таким є офіційний прогноз американських урядових експертів, оприлюднений 31 березня Білим домом. Він підготовлений з урахуванням уже ухвалених превентивних заходів: заборони масових зборів, закриття шкіл і багатьох фірм та самоізоляції.

Адміністрація Трампа досі відмовлялася робити публічні прогнози, посилаючись на брак достовірних статистичних даних. Фахівці прогнозують значне зростання числа заражених. До вечора вівторка в США було виявлено близько 174 тисяч випадків зараження, загинули 3433 людини.

«У нас попереду дуже болісні два тижні», – заявив під час брифінгу президент Дональд Трамп, висловивши надію, що незабаром «ми побачимо світло в кінці тунелю». Він назвав готовність дотримуватися карантинних заходів «питанням життя і смерті». Президент продовжив режим надзвичайної ситуації у США ще на місяць.

Дебора Брікс, призначена президентом Трампом координатором із антивірусних зусиль, закликала американців не збиратися групами більше 10, виключити, по можливості, всі пересування, а також відвідування ресторанів і барів.

За повідомленнями преси, в оточенні президента Трампа обговорюють необхідність носіння масок американцями. Поки фахівці кажуть, що здоровим людям маски не потрібні. Однак є дані про те, що джерелом зараження можуть стати інфіковані коронавірусом люди, у яких немає симптомів захворювання.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG