Доступність посилання

ТОП новини

Навчально-тренувальному центрові ССО України передали американську матеріально-технічну допомогу


Командувач Сил спеціальних операцій (ССО) Збройних сил України генерал-лейтенант Ігор Луньов (л), командувач ССО Збройних сил США в Європі (U.S. Special Operations Command Europe) генерал-майор Кірк Сміт у навчально-тренувальному центрові Сил спеціальних операцій ЗСУ

У рамках матеріально-технічної допомоги від уряду США навчально-тренувальному центрові Сил спеціальних операцій ЗСУ передано наметове містечко. Передати майно прибув командувач ССО Збройних сил США в Європі (U.S. Special Operations Command Europe) генерал-майор Кірк Сміт.

Як повідомили Радіо Свобода в Командуванні ССО, наметовий комплекс типу «Аляска» розрахований на 350 осіб, він буде використовуватись під час заходів колективної підготовки українських спецпризначенців.

Наметовий комплекс типу «Аляска», переданий навчально-тренувальному центрові Сил спеціальних операцій ЗСУ в рамках матеріально-технічної допомоги від уряду США
Наметовий комплекс типу «Аляска», переданий навчально-тренувальному центрові Сил спеціальних операцій ЗСУ в рамках матеріально-технічної допомоги від уряду США

«Саме на таких заходах, а також на проведенні сертифікації тактичних груп спеціальних операцій нині ми зосередили увагу. У плановому порядку тактичні групи проходять підготовку у центрі щомісяця», – зазначив командувач Сил спеціальних операцій Збройних сил України генерал-лейтенант Ігор Луньов.

Як стало відомо Радіо Свобода, нині у ССО України триває 10-й кваліфікаційний курс (так званий Q-курс), а на початку березня розпочинається другий курс інформаційно-психологічних операцій (ІПСО).

Раніше Радіо Свобода повідомляло, що у 2020 році українських спецпризначенців залучатимуть до Сил реагування НАТО – підрозділ ССО отримав сертифікацію на виконання бойових завдань у складі сил альянсу.

У грудні заступниця міністра оборони України Аліна Фролова зауважила в ефірі «Громадського» телебачення, що у 2019 році від Сполучених Штатів Америки Україна отримала військової допомоги на 400 мільйонів доларів, більш як на 85% цієї суми вже укладені відповідні контракти.

XS
SM
MD
LG