Доступність посилання

ТОП новини

Мінсоцполітики збирається збільшити розміри субсидій через карантин


Міністр: хочемо встановити додаткову компенсацію витрат для трьох мільйонів домогосподарств, які сьогодні отримують субсидію на оплату окремих комунальних послуг у період карантину

Міністерство соціальної політики збирається збільшити розміри субсидій на оплату житлово-комунальних послуг через карантин, повідомила голова відомства Марина Лазебна.

«Уряд гарантує безперебійну роботу програми житлових субсидій. Більше того, ми зараз посилюємо цей напрям роботи в умовах карантину. На найближчому засіданні уряду ми будемо пропонувати до прийняття рішення, яким хочемо встановити додаткову компенсацію витрат для трьох мільйонів домогосподарств, які сьогодні отримують субсидію на оплату окремих комунальних послуг у період карантину», – сказала Лазебна.

Вона пропонує зробити це шляхом збільшення на 50 відсотків соціальних нормативів користування електроенергією, природним газом для приготування їжі, підігрівом води, користування холодною та гарячою водою.

«Для чого ми це робимо? Ми знаємо, що сьогодні люди залишаються вдома. Ми просимо їх бути ізольованими. І ми знаємо про те, що ці люди будуть використовувати більше ресурсів. Кожна сім’я, яка отримує субсидію, отримає додаткову компенсацію за ці виплати», – уточнила Лазебна.

У 2019 році середній розмір субсидії становив близько 1200 гривень, пільги – 750 гривень.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG