Доступність посилання

22 Липень 2019, Київ 19:01

Новий адвокат Януковича просить час на ознайомлення зі справою


У справі за звинуваченням екс-президента України Віктора Януковича в державній зраді з’явився новий адвокат – Олександр Байдик

У справі за звинуваченням екс-президента України Віктора Януковича в державній зраді з’явився новий адвокат – Олександр Байдик. Після своєї появи в залі Оболонського районного суду 31 липня він заявив, що потребує часу на ознайомлення з матеріалами справи.

Перед тим у судовому засіданні адвокат Януковича Віталій Сердюк відмовився брати участь у дебатах сторін і заявив відвід всьому складу суду.

Суддя Дев’ятко вказав, що через дії сторони захисту призначені раніше дебати зірвано.

На початку засідання суддя нагадав, що на більш як 60 засіданнях у справі було допитано 52 свідки, з них 15 були свідками захисту, суд переглянув значну кількість відео- та документальних доказів, розглянув сотні клопотань захисту.

Судові дебати у справі колишнього президента Віктора Януковича за звинуваченням у державній зраді мали розпочатися 30 липня, але не відбулися через неявку представників сторони захисту.

Читайте також: Янукович позивається до ГПУ і Луценка

Слідство звинувачує Януковича за трьома статтями Кримінального кодексу України: ч. 5 ст. 27 (державна зрада), ч. 2 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни); ч. 3 ст. 110 (пособництво в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки). Справу розглядає Оболонський районний суд Києва.

Янукович виїхав з України в лютому 2014 року після розстрілів на Майдані. Наразі президент-утікач переховується за кордоном.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG