Доступність посилання

ТОП новини

Величезне вантажне судно спричинило затор у Суецькому каналі


Через Суецький канал проходить 10 відсотків всієї міжнародної морської торгівлі. Торік через нього пройшло близько 19 тисяч суден

Величезне вантажне судно заблокувало Суецький канал в Єгипті, зупинивши морський рух на одному з найважливіших світових судноплавних маршрутів.

23 березня судно MV Ever Given застрягло боком в каналі на північ від порту Суец – його ніс і корма застрягли по обидва боки водного шляху.

Величезний контейнеровоз під прапором Панами завдовжки 400 метрів і завширшки 60 метрів прямував у порт Роттердам в Нідерландах із Китаю.

На опублікованій в соцмережах фотографії, імовірно, зробленій кимось з іншого корабля, видно, як судно вклинилося в канал. Кілька буксирів намагалися перемістити судно.

Служба спостереження за суднами Marine Traffic показала, що MV Ever Given створило пробку з кораблів по обидва боки каналу, який з’єднує Середземне море з Червоним.

Поки невідомо, що викликало інцидент і скільки часу знадобиться, щоб змістити судно.

Через Суецький канал проходить 10 відсотків всієї міжнародної морської торгівлі. Торік через нього пройшло близько 19 тисяч суден.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG