Доступність посилання

ТОП новини
19 Липень 2019, Київ 22:27

Світоліна відмовила в інтерв’ю російському «Євроспорту»


​​Раніше Еліна Світоліна відмовилася брати участь у турнірі Moscow River Cup, який російська столиця приймала з 22 по 29 липня

Перша ракетка України Еліна Світоліна відмовилася дати інтерв’ю телеканалу Eurosport Russia, повідомив 28 серпня продюсер і коментатор цього телеканалу Максим Янчевський у мережі Twitter.

«Еліна Світоліна відмовилася говорити з Eurosport Russia на корті після перемоги в першому колі відкритого чемпіонату США. Вона сказала «вибачте, я не можу» (російською) на виході з корту. У січні 2018 року все було добре», – написав Янчевський і проілюстрував свій твіт інтерв’ю, взятим на відкритому чемпіонаті Австралії сім місяців тому.

Раніше Еліна Світоліна відмовилася брати участь у турнірі Moscow River Cup, який російська столиця приймала з 22 по 29 липня. Директор змагання Олександр Островський розповів, що на першому етапі зі Світоліною була підписана угода, але через «відомі причини політичного характеру» командою Еліни та нею самою було ухвалене рішення до Росії не летіти.

Міністр молоді і спорту України Ігор Жданов привітав це рішення української тенісистки.

Eurosport – це мережа телеканалів спортивної тематики, яка мовить у багатьох країнах світу. Штаб-квартира Eurosport розташована в Парижі, і до 2014 року це був французький телеканал. Чотири роки тому Eurosport став частиною Discovery Communications, базованого у США провайдера платного телевізійного контенту.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG