Доступність посилання

ТОП новини

Одразу після карантину підвищення цін на квитки в поїздах не буде – міністр інфраструктури


Владислав Криклій, міністр інфраструктури України
Владислав Криклій, міністр інфраструктури України

«Укрзалізниця» не планує підвищувати тарифи на проїзд у пасажирських поїздах після скасування карантину і відновлення сполучення, повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій в інтерв’ю Радіо Свобода.

«Тарифи ще не змінювалися... Поки що підвищення тарифів по пасажирських перевезеннях як не планувалося, так і не планується. Зрозуміло, що до цього питання необхідно буде підходити в майбутньому. Але коли? Я поки що вам не скажу. Тим більше, що наразі пасажирські перевезення у нас не здійснюються», – сказав Криклій.

Він додав, що «нам бракує закону про незалежного регулятора у сфері транспорту, щоб тарифи встановлювалися ним». «Це нам суттєво спростило би життя, щоб це не мало якогось політичного присмаку і підтексту», – додав міністр інфраструктури.

25 березня Кабінет міністрів продовжив карантин і запровадив режим надзвичайної ситуації у всіх регіонах до 24 квітня. Карантин через загрозу епідемії коронавірусної інфекції розпочався в Україні 12 березня. Він, зокрема, передбачає і припинення залізничного пасажирського сполучення.

Повністю інтерв’ю міністра інфраструктури Владислава Криклія читайте тут.

XS
SM
MD
LG