Доступність посилання

ТОП новини

Українська співачка перемогла на «тюркському Євробаченні»


Папазоглу здобула перше місце серед 26 учасників із піснею гагаузькою мовою «Tikenli yol»
Папазоглу здобула перше місце серед 26 учасників із піснею гагаузькою мовою «Tikenli yol»

Українська співачка Наталія Папазоглу, яка має гагаузьке походження, перемогла на пісенному конкурсі «Тюркбачення» (Turkvision, Türkvizyon), який відбувся 20 грудня у Стамбулі – через пандемічні обмеження в онлайн-режимі.

«Щиро вітаю українку гагаузького походження Наталі Папазоглу із перемогою в престижному у тюркському світі пісенному конкурсі Тюркбачення 2020», – написав у своєму Твітері міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

У цьому конкурсі за зразком «Євробачення», в якому беруть участь представники тюркських народів чи тюркомовні виконавці, Папазоглу здобула перше місце серед 26 учасників із піснею гагаузькою мовою «Tikenli yol» («Тернистий шлях»).

Наталія Папазоглу, яка народилася в Калуші на Прикарпатті, планувала ще 2016 року взяти участь у цьому конкурсі з іншою піснею гагаузькою мовою і пройшла український відбір, але того року конкурс не відбувся – як зірвалися й кілька спроб провести його наступними роками, аж дотепер.

В українському конкурсі «X-Фактор» 2015 року Наталія Папазоглу дійшла до півфіналу.

Перед цьогорічним конкурсом «Тюркбачення» відбулося тричі – в 2013, 2014 і 2015 роках. У першому з них, 2013 року, співачка з України Фазіле Ібраімова з Криму здобула третє місце.

XS
SM
MD
LG