Доступність посилання

ТОП новини

НСЖУ: Тимошенко сьомою серед кандидатів у президенти підписала декларацію на захист свободи слова


Голова НСЖУ Сергій Томіленко (на фото) пояснив, який документ із організацією підписала кандидат на посаду президента України Юлія Тимошенко

Кандидат на посаду президента України Юлія Тимошенко стала сьомою серед претендентів на найвищу посаду в державі, які підписали з Національною спілкою журналістів України підготовлену організацією Декларацію на захист свободи слова. Про це в коментарі Радіо Свобода 6 лютого повідомив голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Він вказав, що, крім Тимошенко, декларацію підтримали також Сергій Тарута, Валентин Наливайченко, Дмитро Добродомов, Ольга Богомолець, Віталій Купрій та Ігор Смешко, тривають переговори ще з трьома кандидатами.

«Ключова наша мета – щоб політики, які претендують на найвищу посаду в країні, брали публічні зобов‘язання гарантувати свободу слова в Україні та захищати права журналістів. Зокрема, політики визнають, що неприпустимо сіяти ворожнечу до журналістів, ділити працівників медіа на «таких» і «не таких», зобов’язуються запровадити практику регулярних публічних звітів щодо стану розслідувань атак на журналістів, не змінювати медіазаконодавство без широких консультацій», – вказує Томіленко.

У декларації, яку підписують політики, міститься сім пунктів, серед яких «поважати свободу слова і самовираження», «не перешкоджати журналістській роботі, не чинити тиск на журналістів та ЗМІ» тощо. Кампанія, організована НСЖУ, стартувала в листопаді 2018 року.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG