Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпрі водія маршрутки, який відмовляв бійцю з інвалідністю в пільговому проїзді, відсторонили від роботи


У Дніпрі водія маршрутки №136, який відмовляв бійцю без ноги в пільговому проїзді, відсторонили від роботи. Про це Радіо Свобода повідомив голова профспілки автомобілістів і автоперевізників Дніпра Михайло Тонконогий.

За його словами, наразі на автотранспортному підприємстві триває службова перевірка.

«Повністю не встановлена суть інциденту. Наразі водій відсторонений від керування автобусом, призначено службову перевірку. Ми зараз шукаємо того учасника бойових дій і жінку, яка за нього заступилась, шукаємо інших пасажирів, які їхали в маршрутці, аби з’ясувати, з чого почався конфлікт, адже на відео ми не бачимо початку, а лише кульмінацію конфлікту», – сказав керівник профспілки.

Як зазначив Михайло Тонконогий, з водіями маршруток Дніпра проведуть чергову профілактичну розмову щодо перевезення пасажирів-учасників бойових дій.

Напередодні учасники бойових дій на Донбасі провели в Дніпрі акцію з вимогами звільнення водія з роботи.

Радіо Свобода готує інформаційний запит підприємству-автоперевізнику «ПВСП СТО «Карлссон».

8 лютого на фейсбуці з’явилось відео конфлікту в одній з маршруток Дніпра: за даними користувачів, водій відмовляв бійцеві з інвалідністю в пільговому проїзді за посвідченням УБД, пасажирка за нього вступилась.

У різних містах України учасники бойових дій на Донбасі та родичі загиблих борються за притягнення до відповідальності перевізників, які відмовляють у безкоштовному проїзді. Ті, чиї права порушили, йдуть різними шляхами: хтось одразу фіксує на фото й відео, пише в соцмережах, хтось звертається до поліції та правозахисників. Юристи кажуть: штраф за таке порушення – 160 гривень.

XS
SM
MD
LG