Доступність посилання

ТОП новини

В Україну з Естонії вилетіли 54 українці – посол


З 12 березня в Україні запроваджено карантин через загрозу епідемії коронавірусної інфекції і для недопущення її поширення. Водночас українська влада надає сприяння в поверненні українців з-за кордону

Понад півсотні громадян України вилетіли на батьківщину з Естонії, повідомила у твітері посол України в балтійській країні Мар’яна Беца.

«54 українських громадянина відлетіли сьогодні до України спецрейсом #SkyUpAirlines Осло-Таллінн-Київ. Сьогодні ввечері #SkyUpAirlines здійснить ще один прямий чартер Таллінн – Київ зі 189 громадянами України. Робимо все, щоб наші громадяни опинились вдома якнайшвидше в цей складний час», – поінформувала Беца.

З 12 березня в Україні запроваджено карантин через загрозу епідемії коронавірусної інфекції і для недопущення її поширення. Він триватиме три тижні – до 3 квітня. 14 березня Кабінет міністрів України ухвалив рішення про тимчасову заборону в'їзду в Україну іноземців та закрив міжнародне пасажирське сполучення. Водночас українська влада надає сприяння в поверненні українців з-за кордону.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG