Доступність посилання

ТОП новини

Міністр енергетики США на переговорах у Москві виступив проти «Північного потоку-2»


U.S. Energy Secretary Rick Perry attends the opening of the International Atomic Energy Agency (IAEA) General Conference at their headquarters in Vienna, Austria September 18, 2017.

Сполучені Штати виступають проти російського проекту газопроводу «Північний потік-2», бо він загрожує енергетичній безпеці Європи. Про це заявив міністр енергетики США Рік Перрі на зустрічі в Москві з російським колегою Олександром Новаком, повідомляють російські ЗМІ.

«Ми виступаємо проти «Північного потоку-2», який сконцентрує дві третини поставок російського газу в одному трубопроводі, що створить вразливе місце (для енергобезпеки Європи – ред.) у разі, якщо щось піде не так», – сказав Перрі.

Він додав, що у Вашингтоні розуміють «бажання європейських учасників ринку знизити залежність від єдиного постачальника».

Читайте також: «Північний потік-2» суперечить інтересам як України, так і Європи (світова преса)

Президент США Дональд Тармп та інші представники його адміністрації неодноразово критикували проект «Північний потік-2». Частина країн ЄС і Україна прямо закликали заблокувати його спорудження, стверджуючи, що він поставить під загрозу енергетичну безпеку України та Євросоюзу.

У будівництві газопроводу, який має пройти з Росії до Німеччини дном Балтійського моря, беруть участь, зокрема, компанії з Німеччини і Австрії. Влада в цих країнах стверджує, що йдеться про суто економічний проект. Канцлер Німеччини Анґела Меркель, однак, заявила, що робота газопроводу можлива лише в разі, якщо Росія не припинить транзит газу через Україну.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG