Доступність посилання

ТОП новини

Вакарчук залишає посаду голови партії «Голос»


Вакарчук запевнив, що як лідер буде продовжувати розбудовувати партію

Святослав Вакарчук залишає посаду голови партії «Голос», повідомили Радіо Свобода в пресслужбі політичної сили.

11 березня з'їзд «Голосу» обрав новою керівницею партії Кіру Рудик.

Нова очільниця партії «Голос» Кіра Рудик і дотеперішній керівник партії В’ячеслав Вакарчук. Київ, 11 березня 2020 року
Нова очільниця партії «Голос» Кіра Рудик і дотеперішній керівник партії В’ячеслав Вакарчук. Київ, 11 березня 2020 року

«Сьогодні ми стоїмо перед дуже серйозним викликом: влада під виглядом нових облич насправді протягує старі. Ми ж своїм прикладом демонструємо протилежне: ми приводимо до лідерських позицій і в партії, і в парламенті нових професійних людей. Саме тому сьогодні на з’їзді партії «Голос» обрав новою головою партії найкращого управлінця з нашої команди Кіру Рудик», – розповів Вакарчук у відеозверненні на сторінці «Голосу» у Facebook.

Він запевнив, що як лідер буде продовжувати розбудовувати партію.

«Моя місія – і надалі приводити в політику нових чесних професійних людей із власним баченням і створювати політичну конкуренцію всім тим, хто йде до влади без візії, без компетенцій, без власного бачення. А також – боротися з тими, хто йде в політику лише для власного збагачення. Ця місія політичного провайдерства і є моїм форматом в українському політикумі», – зазначив Вакарчук.

Кіра Рудик була оперативною директоркою IT-компанії Ring Ukraine та членкинею ради директорів Американської торговельної палати в Україні. Зараз вона – народний депутат від партії «Голос» та перша заступниця парламентського комітету з питань цифрової трансформації.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG