Доступність посилання

ТОП новини

Поліція повідомляє про понад 300 звернень щодо ймовірних порушень під час виборчої кампанії


Місцеві вибори в Україні заплановані на 25 жовтня
Місцеві вибори в Україні заплановані на 25 жовтня

У Національній поліції повідомили, що з 5 вересня, початку виборчої кампанії на місцевих виборах, правоохоронці зареєстрували 305 повідомлень, пов’язаних із виборчим процесом.

«Всього упродовж доби до поліції надійшло 23 заяв та повідомлень, пов’язаних з порушеннями виборчого законодавства. Найбільше повідомлень зафіксовано у Київській області – 4, у Дніпропетровській – 3 , по 2 – у Луганській, Одеській, Черкаській та Полтавській, по 1 – у Вінницькій, Волинській, Донецькій, Закарпатській, Миколаївській, Сумській, Хмельницькій областях та у місті Києві», – повідомили у Нацполіції.

Повідомляється, що лідером з повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства є Донецька область (57 повідомлень від 5 вересня – ред.), найменше таких сигналів надходить з Тернопільщини та Харківщини.

«Усього до ЄРДР внесено відомості щодо 32 кримінальних правопорушень: 18 – пов’язані з порушенням виборчого законодавства, 14 – пов’язані з виборчим процесом. Також складено 6 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом», – повідомили у поліції.

Місцеві вибори в Україні заплановані на 25 жовтня.

XS
SM
MD
LG