Доступність посилання

ТОП новини

Мінінфраструктури про єдиний електронний квиток: цього року зробимо цифрову революцію


Коли саме запровадять нововведення, Владислав Криклій не повідомив
Коли саме запровадять нововведення, Владислав Криклій не повідомив

Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявляє про намір здійснити цього року «цифрову революцію» в питанні запровадження єдиного електронного квитка.

«Єдиний електронний квиток стосується того, щоб взагалі спростити переміщення між різними видами транспорту. Розпочнемо ми, звісно, з себе. Ми зможемо при цьому авіацію, залізницю об’єднати. У тому числі вже з деякими міськими органами влади відпрацьовуємо можливість об’єднання цього з їхніми електронними квитками. В першу чергу ми з Києвом розпочали подібний проєкт, теж об’єднання», – сказав Криклій в інтерв’ю Радіо Свобода.

«Тому ви зможете практично з єдиним електронним квитком йти, якщо ви з іншого міста їдете залізницею, потім – громадський транспорт, а потім доїхали до аеропорту і літаком кудись летите, то це все зможе бути єдиний квиток. І це суттєво, звісно, спрощує планування, логістику. Власне, не загубите тоді квиток. Тому що все це в електронному форматі завжди можна відновити. І важко загубити», – додав міністр.

Коли саме запровадять нововведення, він не повідомив.

Минулого тижня пресслужба Мінінфраструктури повідомляла, що відомство разом із держпідприємством «Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки» працюють над запуском SmartTicket – єдиного електронного квитка, який дозволить пасажирам користуватися всіма видами транспорту (залізничний, міський, авіа) всіх перевізників на території України.

XS
SM
MD
LG