Доступність посилання

ТОП новини

Скалецька анонсувала появу нової організації із закупівлі медпрепаратів


Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька

Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька повідомила, що на сьогодні завершується робота зі створення української організації із закупівлі м6едичних препаратів. Про це вона сказала в інтерв’ю Радіо Свобода.

«Завершується робота по створенню центральної закупівельної організації української, яка буде закуповувати ліки централізовано, плюс для регіонів зможе надавати такі послуги. Потрібно зробити всі законодавчі зміни, щоб це працювало. Після цього наступним її (закупівельної організації – ред.) кроком, як і питання спроможності цієї організації, наскільки вона зможе бути ефективною, є питання, можливо, виходу на закупівлю вакцин», – сказала Скалецька.

Водночас в контексті закупівлі вакцин участь цієї організації в процесі є «під питанням».

«Можливо, вакцини з’являться в Україні, тоді можна буде закуповувати їх в Україні», – припустила очільниця МОЗ.

19 вересня Верховна Рада України підтримала зміни до законопроєкту про держзакупівлі, продовживши міжнародні закупівлі ліків ще на два роки.

Реформа в сфері закупівель ліків для України розпочалася у 2015 році, коли функцію централізованих закупівель ліків, медичних виробів та вакцин передали від МОЗ до міжнародних спеціалізованих організацій.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG