Доступність посилання

ТОП новини

Зеленський прийде на позачергове засідання Ради 4 березня – Стефанчук


Руслан Стефанчук (л) та Дмитро Разумков у президії парламенту
Руслан Стефанчук (л) та Дмитро Разумков у президії парламенту

Президент України Володимир Зеленський планує 4 березня відвідати позачергове засідання Верховної Ради, заявив в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV 2 березня перший заступник голови Ради, представник президента у парламенті Руслан Стефанчук.

«Я буквально тільки-но зв’язався, він сказав: «Так, я буду». І це абсолютно нормально, адже президент теж хоче бачити, яким чином здійснюється те, що він мав право ініціювати», – сказав Стефанчук.

Володимир Зеленський 28 лютого надіслав голові Ради Дмитру Разумкову листа з вимогою скликати позачергове засідання парламенту. Голова Верховної Ради призначив засідання на 16:00 4 березня.

На позачерговому засіданні запланований розгляд законопроєктів №3003П «Про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2020 році для участі у багатонаціональних навчаннях», №3015П «Про внесення змін до розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» закону «Про національну безпеку України» щодо набрання чинності положеннями стосовно головнокомандувача Збройних сил України, Генерального штабу Збройних сил України, видів і окремих родів військ (сил)», №0025У «Про ратифікацію Рамкового договору між урядом України та урядом Французької Республіки щодо офіційної підтримки посилення морської безпеки та охорони України», №2500Д 2Про внесення змін до деяких законодавчих актів у зв’язку з прийняттям закону «Про запобігання корупції» (друге читання)».

Також запланований розгляд питань «Про Кабінет міністрів України» та «Про діяльність Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державного бюро розслідувань України, Національного антикорупційного бюро України, Офісу генерального прокурора у сфері подолання корупції в Україні та зміцнення правопорядку».

XS
SM
MD
LG