Доступність посилання

ТОП новини

ДСНС: найбільше переселенців із Донбасу прийняла Харківщина


Найбільше вимушених переселенців з Донбасу – понад 150 тисяч людей – прийняла Харківська область, найменше – до трьох з половиною тисяч людей – розміщено у Закарпатській, Волинській і Рівненській областях. Про це повідомила речниця Державної служби з надзвичайних ситуацій України Наталя Бистра.

«Найбільша кількість людей наразі розміщена у Харківській області, це 155 тисяч, у Луганській (151 тисяча), Донецькій (майже 104 тисячі осіб) областях. У Дніпропетровській і Запорізькій областях розміщено відповідно 82 тисячі і 60 з половиною тисяч осіб. У Київській області розміщені майже 36 тисяч переселенців, а у Києві – близько 39 тисяч людей», – поінформувала Бистра.

Із зони воєнних дій у Донецькій і Луганській областях людей вивозять і розселяють в інших областях України працівники Міжвідомчого координаційного штабу, створеного у червні минулого року. Як повідомила Бистра, до штабу входять представники центральних і місцевих органів виконавчої влади.

За словами речниці ДСНС, значну допомогу у підтримці переселенців Україні надають міжнародні організації і окремі держави.

Так, за підтримки Німеччини взимку цього року на Харківщині і Дніпропетровщині відкрито модульні містечка для переселенців.

Харківське містечко, відкрите у січні цього року, може прийняти до чотирьохсот переселенців.

Найбільше в Україні модульне містечко для переселенців, здатне прийняти понад 600 людей, відкрите у лютому в Павлограді Дніпропетровської області.

XS
SM
MD
LG