Доступність посилання

24 Травень 2017, Київ 19:09
Новини | Події

«Правий сектор» готовий стати підрозділом Міноборони, але під керівництвом Яроша – речник


Ілюстраційне фото

Добровольчий український корпус «Правий сектор» готовий стати підрозділом Міністерства оборони, але лише як частина, яка б підпорядковувалась своєму командувачу. Про це Радіо Свобода повідомив речник «Правого сектора» Артем Скоропадський.

«Переговори про легалізацію нашу ведуться з першого дня існування добровольчого українського корпусу «Правий сектор». Нам пропонували, щоб наші бійці через військкомати записувалися в Збройні сили України. Це неприйнятно, тому що у нас бойова одиниця, наш добровольчий корпус, у нас є розвідувальні групи, штурмові. Це злагоджені групи. Зараз це все розпускати, щоб вони йшли в бригадні підрозділи, звичайними рядовими? Це знижує обороноздатність країни. Нам таке не підходить», – зазначив він.

Речник «Правого сектора» повідомив, що добровольці запропонували свій варіант.

«Ми й зараз на фронті погоджуємо свої дії з Міноборони та СБУ. В нас немає жодних конфліктів ні з військовими, ні з СБУ. Давайте ми залишимось такою допоміжною силою, бо ми не можемо бути наступальною силою, тому що в нас немає скільки зброї, скільки людей. Будемо робити все те ж саме, але будемо підрозділом Міноборони. І відповідно, щоб Міноборони забезпечувало нас зброєю, але щоб ми підпорядковувались провідникові Дмитру Ярошу та командирові корпусу Андрію Стемпіцькому. На цих умовах ми згодні», – додав він.

Раніше представники «Правого сектору» заявили, що керівництво сектору «М» віддало наказ про виведення добровольчих батальйонів із зони АТО. Після цього у Генштабі пояснили, що «Правий сектор» не виводять із зони АТО, представникам добровольчих батальйонів пропонують увійти до складу штатних підрозділів.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG