Доступність посилання

22 Травень 2017, Київ 20:41
Новини | Політика

Приватну охорону, яка блокувала «Укрнафту», вже позбавили ліцензії – Порошенко


Приватних охоронців, які зі зброєю брали участь у блокуванні будівлі «Укрнафти», позбавлено ліцензії. Про це президент України Петро Порошенко заявив в інтерв'ю телеканалу ICTV.

«Коли туди за моїм дорученням приїхали, то там вже нібито зброю сховали і думали, що це як завжди зійде з рук. Ви бачили мою заяву, міністр МВС це прийняв до виконання і позиція перша − вони були роззброєні, позиція друга − всі охоронні компанії, документами яких вони прикривалися, були позбавлені ліцензії в дуже короткий термін, що не потім, а відразу ж. Всі, хто прикривали мисливськими квитками, що нібито це мисливська зброя та версія, яка була заздалегідь заготовлена, що вони тільки що поверталися з полювання і ось тут зараз викликали на роботу − вона більше не працює, і мисливська зброя та дозвіл на її зберігання були вилучені. Ми не дозволимо більше повторення хаосу ні в Києві, ні в будь-якому іншому місті», – зазначив Порошенко.

Раніше Верховна Рада ухвалила зміни до закону про акціонерні товариства – знизила кворум для проведення загальних зборів акціонерів для всіх АТ, незалежно від їх виду власності до 50% + 1 акція. Держава володіє 50 + 1% акцій «Укрнафти», але регулярно мала труднощі з проведенням зборів акціонерів даної компанії (структури групи «Приват» Ігоря Коломойського, які контролюють 42% акцій «Укрнафти», найчастіше впливали на це). Невдовзі після такого рішення Верховної Ради, у неділю, 22 березня будівлю компанії «Укрнафта» у Києві взяли під охорону озброєні люди. Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський, прибувши на місце події, пояснив це загрозою рейдерського захоплення.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG