Доступність посилання

26 Червень 2017, Київ 03:21
Новини | Події

ГПУ та СБУ перевірять Олега Калашникова щодо причетності до сепаратизму


Генпрокуратура та СБУ перевірять Олега Калашникова щодо причетності до організації тітушок під час Євромайдану і до сепаратизму. Про це йдеться у відповіді Генеральної прокуратури на звернення народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Ольги Червакової.

Раніше Червакова звернулася до Генеральної прокуратури та СБУ з проханням перевірити дії Олега Калашникова на предмет причетності до організації тітушок під час Революції гідності і закликів до сепаратизму.

«В останні роки ми бачили, що Калашников «ляльководив» мітингами і наметовими таборами регіоналів. Є низка відеозаписів і свідчень очевидців, що саме він був причетний до організації тітушок, які займалися вбивствами і побиттям мирних громадян під час Євромайдану, розпалював ненависть східної України до західної України. Я попросила Генеральну прокуратуру вивчити всі факти і дії Калашникова на предмет причетності до таких дій, бо на всіх телеканалах є відео про те, що саме цей регіонал стояв на чолі тих кримінальних злочинів », – заявила Червакова, слова якої цитує прес-служба «Блоку Петра Порошенка».

За словами депутата, друге звернення було направлено до СБУ, воно стосується вже нинішніх висловлювань Калашникова.

«Зараз він відкрито анонсує нові акції, готує гопників і маргіналів до нових бандитських «звершень». Це абсолютно сепаратистські, антидержавні заклики, які порочать українську державу, владу, закликають до антидержавного заколоту, до збройного перевороту», – вважає депутат.

Наразі Олег Калашников не коментував звернення Червакової до правоохоронних органів. На своїй сторінці в Facebook нинішню українську владу він називає «хунтою».

Калашников став відомий у 2006 році. Тоді група людей, серед яких був депутат від Партії регіонів Олег Калашников, завадила роботі телевізійної групи телеканалу СТБ під стінами Верховної Ради України. Вони силоміць відібрали касету у знімальної групи СТБ, журналісти були побиті. Після інциденту прокуратура порушила кримінальну справу, однак Калашникова тоді до відповідальності не притягли.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG