Доступність посилання

ТОП новини
17 Липень 2018, Київ 19:20

Переселенці з інвалідністю отримуватимуть більшу фінансову допомогу


949 гривень на місяць - соцвиплата від держави для вимушених переселенців, що мають інвалідність
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:00:25 0:00

Міністерство соціальної політики України вирішило збільшити фінансову допомогу для людей із інвалідністю, що були змушені змінити місце проживання, повідомив заступник міністра соцполітики Віталій Мущинін.

Надалі вони отримуватимуть не 884 гривні, а 949 гривень – сума рівна прожитковому мінімуму для непрацездатних осіб.

За словами Мущиніна, держава і надалі виділятиме вимушеним переселенцям гроші на проживання й оренду житла. Наразі мова йде про 442 гривні на одну працездатну особу і 884 гривні – виплата для інших категорій непрацездатних осіб.

«Я хочу проінформувати, що за перший квартал 2015 року, тобто з січня по березень, ми вже профінансували і виплатили допомогу в розмірі 905,3 мільйона гривень. Лише за березень місяць профінансовано допомоги в розмірі 315,8 мільйона гривень», – заявив представник Мінсоцполітики.

Мущинін також додав, що гроші для підтримки вимушених переселенців уже надійшли в регіони. За його словами, Мінсоцполітики має на це кошти завдяки тому, що Кабінет міністрів у першому кварталі схвалив змін до держбюджету: фінансування програми соцвиплат для вимушених переселенців збільшили на 2 мільярди 850 мільйонів гривень.

Кількість вимушених переселенців в Україні сягнула 1 мільйона 195 тисяч, серед них налічується понад 776 тисяч родин. У Мінсоцполітики зауважують, що це лише ті громадяни, що стали на облік.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG