Доступність посилання

ТОП новини

МОЗ: у переселенців народилося понад три тисячі немовлят


У вимушено переміщених людей в Україні народилося понад три тисячі немовлят, повідомила заступник міністра охорони здоров’я Альона Терещенко. Вона додала, що загалом за медичною допомогою звернулися 126 тисяч дорослих, із них уже на обліку – понад 85 тисяч; також звернулися понад 80 тисяч дітей, із них близько 52 тисяч дітей уже перебувають на обліку.

Кожен п’ятий вимушений переселенець пройшов медичне обстеження за рахунок держави, додає Терещенко.

«На сьогодні проведено взагалі обстежень із 1 мільйона 100 (тисяч – ред.) вимушено переміщених осіб – понад 200 тисяч. Це одна п’ята частина людей, що звернулися з тієї чи іншої причини і стали на облік. І гарна новина, у нас у внутрішньо переміщених осіб народилось понад 3 тисячі немовлят», – заявила заступник голови МОЗ.

Терещенко роз’яснює, що при реєстрації в базі вимушено переміщених осіб, ті з них, хто отримував лікування за рахунок державного бюджету, мають інформувати про стан свого здоров’я. Також це стосується тих громадян, чий стан здоров’я – критичний.

У Мінсоцполітики нарахували 1 мільйон 195 тисяч вимушено переміщених осіб, що стали на облік. Серед них налічується понад 776 тисяч родин.

XS
SM
MD
LG