Доступність посилання

28 Червень 2017, Київ 01:44
Новини | Політика

Американські військові покинули Чехію


Чоловік пропонує пляшку пива американському військовому, Прага, 30 березня, 2015

Американські військові покинули територію Чехії. Сьогодні, 1 квітня, колони американських солдатів виїхали з казарм на околиці Праги Рузинє, де вони перебували два дні. Опівдні американські військові перетнули чесько-німецький кордон.

На шляху до Праги американські військові подолали понад тисячу кілометрів через Польщу і Чехію, таким чином вони демонстрували свою підтримку східним союзникам НАТО, які наразі занепокоєні через агресію Росії в Україні. Американські військові поверталися з країн Балтії, де вони брали участь у шестимісячних військових навчаннях.

520 американських вояків, 15 бронетранспортерів Stryker і військових позашляховиків Humvee в’їхали до Чехії 30 березня трьома колонами з Польщі.

Громадяни Чехії вітали американських вояків з чеськими, американськими та натовськими прапорами, частували чеським пивом та оглядали військову техніку.

Проти переїзду військової колони Чехією виступали місцеві комуністи і ліві активісти, але вони були у меншості.

Згідно з останнім опитуванням громадської думки, лише 17 відсотків чехів виступили проти перетину американською військовою колоною території Чехії, 82 відсотки опитаних чехів це сприйняли позитивно.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG