Доступність посилання

ТОП новини

Американські військові покинули Чехію


Чоловік пропонує пляшку пива американському військовому, Прага, 30 березня, 2015

Американські військові покинули територію Чехії. Сьогодні, 1 квітня, колони американських солдатів виїхали з казарм на околиці Праги Рузинє, де вони перебували два дні. Опівдні американські військові перетнули чесько-німецький кордон.

На шляху до Праги американські військові подолали понад тисячу кілометрів через Польщу і Чехію, таким чином вони демонстрували свою підтримку східним союзникам НАТО, які наразі занепокоєні через агресію Росії в Україні. Американські військові поверталися з країн Балтії, де вони брали участь у шестимісячних військових навчаннях.

520 американських вояків, 15 бронетранспортерів Stryker і військових позашляховиків Humvee в’їхали до Чехії 30 березня трьома колонами з Польщі.

Громадяни Чехії вітали американських вояків з чеськими, американськими та натовськими прапорами, частували чеським пивом та оглядали військову техніку.

Проти переїзду військової колони Чехією виступали місцеві комуністи і ліві активісти, але вони були у меншості.

Згідно з останнім опитуванням громадської думки, лише 17 відсотків чехів виступили проти перетину американською військовою колоною території Чехії, 82 відсотки опитаних чехів це сприйняли позитивно.

XS
SM
MD
LG