Доступність посилання

ТОП новини

У Швейцарії триває діалог щодо ядерної програми Ірану


Російські журналістки, очікуючи на результати переговорів щодо іранської ядерної програми, грають гігантськими шахами у дворі Beau Rivage Palace Hotel у Лозанні, 1 квітня 2015 року

Переговори Ірану та шести світових держав щодо ядерної програми Тегерана продовжаться у Швейцарії 2 квітня. Діалог триває вже другу добу після того, як сплив раніше добровільно узгоджений сторонами граничний термін для укладення рамкової угоди.

Переговори мають на меті зняття санкцій проти Ірану в обмін блокування можливостей цієї країни здобути ядерну зброю.

Держсекретар США Джон Керрі і міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр сказали, що вони залишатимуться в Лозанні ще й 2 квітня, щоб результативно завершити діалог.

Міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус 1 квітня увечері повернувся до участі в переговорах. Перед тим він відлітав до Парижа, оскільки прогрес був занадто повільним.

Офіційний представник Білого дому Джош Ернест заявив журналістам у Вашингтоні, що для Ірану «настав час на щось зважитися».

Міністр закордонних справ Ірану Могаммад Джавад Заріф заявив журналістам, що світові держави, а не Тегеран, мають змінити свої позиції.

XS
SM
MD
LG