Доступність посилання

ТОП новини
23 Червень 2018, Київ 15:18

Ціна на російський газ для «Нафтогазу України» до кінця червня складатиме 247, 18 доларів за тисячу кубометрів, повідомив голова правління російського «Газпрому» Олексій Міллер.

«Підписано додаткову угоду з «Нафтогаз України», що регулює технічні питання виконання контракту від 2009 року про постачання газу на Україну, аналогічну до того, що діяв в рамках «зимового пакета», – заявив Міллер.

За його словами, в другому кварталі 2015 року не діятиме принцип «бери або плати».

Раніше міністерство енергетики і вугільної промисловості України повідомило, що Україна підписала нову угоду на купівлю природного газу в Росії на другий квартал 2015 року. Ціна газу складатиме 248 доларів за тисячу кубометрів, це на кілька доларів нижче від ціни, за якою Україна могла отримати паливо в реверсному режимі від європейських партнерів.

Від 1 квітня перестав діяти так званий «зимовий пакет» домовленостей про постачання газу між «Нафтогазом» і «Газпромом», які були досягнуті минулої осені у тристоронньому форматі, з участю Єврокомісії.

Міністр енергетики України Володимир Демчишин сподівається, що на тристоронніх переговорах за участю ЄС 13-14 квітня вдасться остаточно юридично закріпити умови закупівлі російського газу на період до кінця майбутнього опалювального сезону 2015-16 років.

XS
SM
MD
LG