Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко призначив Чубарова головою Ради представників кримських татар


Рефат Чубаров

Президент України Петро Порошенко підписав указ, яким призначив главу Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова головою Ради представників кримськотатарського народу.

Як повідомляє прес-служба глави української держави, указом президента також внесені зміни до положення про Раду представників кримськотатарського народу. Зокрема, керівником Ради призначається голова Меджлісу кримськотатарського народу. Голову Ради призначає і звільняє від виконання обов’язків президент, йдеться в повідомленні.

«Глава Ради затверджує персональний склад і здійснює керівництво його діяльністю. Голова та інші члени Ради беруть участь у її роботі на громадських засадах. Також місце роботи Ради представників кримськотатарського народу переноситься з Сімферополя в окупованому Криму до Києва», – зазначають у прес-службі Порошенка.

До цього президент включив главу Меджлісу кримськотатарського народу до складу Конституційної комісії.

Рада представників кримськотатарського народу є консультативно-дорадчим органом при президенті України, основними завданнями якого є аналіз, прогнозування і підготовка пропозицій з політико-правових, соціально-економічних, культурних й інших питань, пов’язаних із поверненням в Україну, облаштуванням, адаптацією депортованого кримськотатарського народу та його інтеграцією в українське суспільство.

XS
SM
MD
LG