Доступність посилання

ТОП новини

Яценюк заявляє про готовність свідчити і назвати головних корупціонерів країни


Shutterstock

Прем’єр-міністр України готовий назвати головних фігурантів корупційних схем під час засідання Верховної Ради. Про це він заявив в ефірі телеканалу «1+1».

«Я назву… в парламенті. Ви почуєте», − сказав Яценюк.

Він зазначив, що всі члени Кабміну і його голова особисто готові дати свідчення по всіх питаннях, в тому числі по звинуваченнях, що пролунали на адресу уряду з боку звільненого керівництва Державної фінансової інспекції.

«Вчора (у суботу − ред.) завершилося службове розслідування (щодо керівництва Держфінінспекції – ред), відкрилися факти. Цифра в 7,5 мільярда гривень не має жодного відношення до жодного посадовця чинного Кабінету міністрів, чи особисто прем’єр-міністра України, − сказав Яценюк. – І тепер я вимагаю від Генпрокуратури та Служби безпеки розслідувати всі корупційні діяння щодо колишнього керівництва Держфінінспекції. Так само, як розслідуються корупційні діяння колишнього керівництва Державної фіскальної служби та інших органів влади та підприємств».

Прем’єр додав, що уряд пішов на безпрецедентну боротьбу з корупцією.

«Мені прийшов офіційний лист від Генпрокуратури України, я відправляю всі матеріали безпосередньо в ГПУ. Запросять – я готовий туди піти», − запевнив Яценюк.

Раніше усунений з посади голова Держфінінспекції Микола Гордієнко звинуватив голову уряду Арсенія Яценюка у використанні корупційних схем, вибудуваних за попередньої влади. За словами Гордієнка, внаслідок цього держава зазнала багатомільярдних збитків. Соратники прем’єра з «Народного фронту» називають такі заяви помстою за усунення з посади. Натомість у парламентському комітеті з питань запобігання і протидії корупції вважають, що оприлюднені матеріали дають підстави для антикорупційного розслідування.

XS
SM
MD
LG