Доступність посилання

ТОП новини

ОБСЄ: закон про суспільне мовлення в Україні дозволить стримувати пропаганду


Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович вітає підписання президентом України Петром Порошенком закону про суспільне телерадіомовлення.

«Це дуже позитивний і важливий крок української влади для перетворення медіа у суспільне мовлення в Україні. Суспільне мовлення має відображати різноманіття усього населення, пропонувати якісний продукт та свободу і незалежність від політичного та комерційного тиску. Я також переконана, що незалежне суспільне мовлення дасть великий потенціал для стримування ворожої пропаганди», – йдеться у заяві Міятович, опублікованій у вівторок, 7 квітня.

Дуня Міятович також закликала українську владу зробити все необхідне для імплементації цього закону.

Сьогодні, 7 квітня, президент України Петро Порошенко підписав закон про суспільне телерадіомовлення.

19 березня Верховна Рада у другому читанні ухвалила закон «Про суспільне телебачення і радіомовлення в Україні». Закон передбачає, що на базі державних мовників НТКУ, НРКУ, ДТРК, ТРК Криму створять публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (НСТУ).

Запуск суспільного мовлення є міжнародним зобов’язанням України перед ЄС та Радою Європи. Раніше експерти Ради Європи на прохання українського парламенту проаналізували і підтримали цей законопроект.

XS
SM
MD
LG