Доступність посилання

15 Грудень 2017, Київ 11:00

«Батьківщина» вимагає зборів коаліції через заяви Геращенка


Партія «Батьківщина» називає неправдивими і безпідставними заяви представника «Народного фронту» Антона Геращенка на адресу фракції і вимагає скликати загальні збори коаліції у четвер після ранкового засідання Верховної Ради.

«Як сумлінні члени коаліції ми завжди були переконані, що будь-які непорозуміння, які виникають між фракціями, можна і треба вирішувати всередині коаліції, перш ніж виносити їх на широкий загал. Сьогодні ж депутат Антон Геращенко та його колеги, які вийшли з ним на трибуну, вирішили знехтувати політичним діалогом та перейшли на відверте хамство», – йдеться в заяві «Батьківщини».

Тим часом, член фракції «Батьківщина» Олександра Кужель у парламенті назвала «соромом» заяву Геращенка про те, що лідерка її політичної сили Юлія Тимошенко розхитує ситуацію в державі і «працює на Кремль».

«Виходить (екс – ред.) міністр соціальної політики Денісова, яка була в уряді Юлії Тимошенко і слухає, як член її команди Геращенко говорить, що в уряді Тимошенко є зловживання. Знаєте, це просто цирк. Юрій Луценко сидить, (екс – ред.) міністр МВС уряду Юлії Тимошенко. Оніщук, (екс – ред.) міністр юстиції, зараз очолює Конституційну комісію у пана президента», – сказала вона.

Кужель також відповіла, що це все-одно, що «казати, що пан президент працював міністром економіки в уряді Азарова, який сьогодні звинувачують у зловживанні».

«У чому ще винна Юлія Тимошенко, там Ейфелева вежа ще не падає, все нормально?», – емоційно додала вона.

Депутат від «Народного фронту» Антон Геращенко звинуватив депутата Юлію Тимошенко і партію «Свобода» у роботі на президента Росії Володимира Путіна. Такі закиди пролунали з трибуни під час парламентського засідання 8 квітня.

Депутат від «Свободи» Андрій Іллєнко заявив, що коаліція боїться його політичну силу. За його словами, саме «Свобода» чатує, щоб уряд «не розкрадав державу».

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG