Доступність посилання

ТОП новини

«Нафтогаз» проведе конкурс на посади керівників «Укртранснафти» та «Укргазвидобування»


«Нафтогаз України» планує провести відкритий конкурс на посади постійних керівників «Укртранснафти» та «Укргазвидобування».

«НАК «Нафтогаз України» готує проведення конкурсу на заміщення посад постійних керівників ПАТ «Укртранснафта» та ПАТ «Укргазвидобування». Умови проведення цих конкурсів будуть оголошені після погодження окремою постановою Кабінету Міністрів України», – йдеться у повідомленні «Нафтогазу», опублікованому у середу, 8 квітня.

Наглядова рада «Укртранснафти» вирішила призначити тимчасовим виконувачем обов’язків підприємства Сергія Сукала замість Юрія Мірошника, який обіймав цю посаду з 19 березня.

Як заявив голова наглядової ради «Укртранснафти» Олександр Савченко, сьогодні Сергія Сукала планували представити колективу і провести в кабінет глави «Укртранснафти».

Але, як повідомляє «Українська правда», Сергій Сукало відмовився від цієї посади.

19 березня наглядова рада «Укртранснафти» тимчасово відсторонила голову правління Олександра Лазорка від посади. Замість нього призначила Юрія Мірошника. Однак він по суті так і не зміг приступити до виконання своїх обов’язків на цій посаді.

Олександр Лазорко взяв лікарняний, призначив замість себе виконувачем обов’язків голови правління «Укртранснафти» свого заступника Наталію Парахоняк. З 19 березня по 8 квітня вона представляла інтереси підприємства як виконувач обов’язків голови правління і мала в своєму розпорядженні печатки підприємства.

Корпоративний конфлікт навколо компаній «Укрнафта» та «Укртранснафта» аналітики називають серед причин відставки голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ігоря Коломойського.

XS
SM
MD
LG