Доступність посилання

ТОП новини

Кампанія «Крим – це Україна» розширилася на всю країну


Соціальна ініціатива Мінінформполітики України «Крим – це Україна» розширилася на всю країну у вигляді двох тисяч широкоформатних банерів, розміщених на вулицях великих міст, інформує сайт відомства.

Цей проект також передбачає аудіо- та відеоролики на загальнонаціональних радіостанціях, національних і регіональних телевізійних каналах.

«Послідовно працюючи у напрямку актуалізації теми Криму як в Україні, так і за її межами, Міністерство інформаційної політики крок за кроком реалізує державну політику з реінтеграції півострова в український інформаційний простір», – сказав міністр інформаційної політики Юрій Стець.

Обличчями кампанії стали кримчани: Ахтем Сейтаблаєв – режисер, продюсер, автор та ведучий проекту «Хоробрі серця», Ольга Духнич –політичний психолог, журналістка тижневика «Новий час», Севгіль Мусаєва-Боровик – головний редактор інтернет-видання «Українська правда», Владислав Селезньов – підполковник, речник Генерального штабу Збройних сил України, Ліза Богуцька – блогер та дизайнерка, Олександр Янковський – генеральний продюсер «Чорноморської телерадіокомпанії», керівник телепроекту «Крим.Реалії».

Наприкінці лютого – на початку березня 2014 року перекинуті з Росії та кримських баз Чорноморського флоту Росії війська без розпізнавальних знаків окупували Кримський півострів.

16 березня 2014 року на території Криму й міста Севастополя відбувся так званий референдум про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали це голосування і вважають, що Крим Росія анексувала.

XS
SM
MD
LG