Доступність посилання

ТОП новини

В уряді потреби відновлення Донбасу оцінюють у 1,5 мільярда доларів


Донеччина, будинок після обстрілу (архівне фото)

На потреби відновлення Донбасу Україні потрібно близько 1,5 мільярда доларів. Про це віце-прем’єр, міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко розповів в ефірі «5-го каналу».

Урядовець заявив про підготовку міжнародної конференції на підтримку України, на яку запрошені представники різних країн і організацій. Очікується, що у рамках конференції учасники заявлять про свої наміри виділити фінансову допомогу Україні.

За словами віце-прем’єра, зокрема в ООН попередньо повідомили про готовність надати Україні 300 мільйонів доларів допомоги.

«Ми готові запропонувати і гуманітарний план реагування на ситуацію, яка склалася в Україні, й оцінку потреб відновлення Донбасу, які складають сьогодні приблизно 1,5 мільярда доларів. Це дуже серйозні виклики: 1 мільйон переселенців, 5 мільйонів людей, які потребують допомоги», – додав Геннадій Зубко. За його словами, згадані документи розроблені спільно його міністерством, ЄС, ООН та Світовим банком.

Попередньо очікувалося, що міжнародна конференція на підтримку України відбудеться у лютому. Нову орієнтовну дату проведення в уряді поки не повідомляли.

XS
SM
MD
LG