Доступність посилання

ТОП новини

На Дніпропетровщині відкрили п’яте модульне містечко для переселенців із зони АТО


Ілюстраційне фото

У Дніпродзержинську на Дніпропетровщині урочисто відкрили п’яте в області модульне містечко для переселенців із зони АТО, споруджене завдяки підтримці уряду Німеччини.

Модульне містечко, споруджене на території лівобережного мікрорайону Дніпродзержинська, загалом розраховане на 460 осіб.

Як зазначають у Дніпродзержинській міськраді, містечко хоч і призначене для тимчасового проживання, але забезпечене всім необхідним для переселенців, які опинилися у складних умовах: від меблів до кухонного приладдя.

У міськраді зазначають, що вартість проживання в модулях для внутрішньо переміщених осіб становить 150 гривень з людини на місяць. Наразі в містечку вже мешкає 28 осіб.

Раніше на Дніпропетровщині були протиріччя щодо вартості проживання в транзитному містечку для переселенців у Нікополі: там нарахували плату у 850 гривень з однієї людини на місяць. Згодом проблема була вирішена за рахунок коштів з обласного бюджету – плату знизили в 6 разів.

У рамках допомоги від уряду Німеччини на Дніпропетровщині збудовано п’ять транзитних містечок в містах Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Павлоград та Нікополь, чотири з них уже ввели в експлуатацію. 13 лютого було відкрите найбільше транзитне містечко в Україні – у місті Павлоград, воно розраховане на 640 осіб.

За офіційними даними, наразі на Дніпропетровщині зареєстровано понад 80 тисяч переселенців з Донбасу.

XS
SM
MD
LG