Доступність посилання

ТОП новини

Журналіста Сухобока вбили у Києві, прощання відбудеться 17 квітня – «Обком»


Українського журналіста Сергія Сухобока вбили у Києві, прощання з загиблим відбудеться 17 квітня. Про це повідомляє видання «Обком», співзасновником якого був загиблий журналіст.

«На даний момент відомо таке. Повернувшись торік до Києва з Донецька, де Сергій провів кілька місяців, на які якраз і випала проклята «новорусская весна» (матеріали Сергія з Донецька з'являлися тоді в багатьох ЗМІ), він знайшов собі тимчасовий притулок десь на Русанівських садах. Саме там два мерзотники, 93-го року народження (уродженець Волині) і 85-го року народження (родом із Пермі), які мешкали по сусідству, упившись на Великдень до нестями, вирішили з ним за щось поквитатися», – повідомив головний редактор «Обкому» Олексій Миронов.

«Результат їхніх старань шокував і бувалих фахівців лікарні швидкої допомоги, і медексперта, і слідчих… Після опізнання ми ще не раз перепитували один одного, чи точно це він», – додав Миронов.

За його даними, вбивць знайшли відразу ж, і 15 квітня суд обрав їм запобіжний захід.

Підтвердження цієї інформації з боку правоохоронних органів поки немає. Про факт загибелі журналіста повідомили також у Незалежній медіа-профспілці України.

Прощання з загиблим у Києві відбудеться у п'ятницю, 17 квітня, о 10:00 у морзі на вулиці Петра Запорожця, 26. Поховають Сергія Сухобока у Полтаві, де живуть рідні журналіста.

Донецький журналіст Сергій Сухобок розпочав свою професійну діяльність у 1998 році. Починав оглядачем тижневика «Діловий Донбас». Найдовше – від 2001 до 2009 року Сухобок був одним із засновників та менеджерів, заступником головного редактора видання «Обком». Друкувався також у «Контрактах», «Українській правді», «Україні кримінальній», «ОРД», «Телекритиці» та інших виданнях.

XS
SM
MD
LG