Доступність посилання

ТОП новини

Депутати Київради внесли зміни до бюджету столиці


Київрада внесла зміни до бюджету столиці на 2015 рік. Зокрема, депутати збільшили видатки на забезпечення пільг та житлових субсидій на 683,7 мільйона гривень – до 1,4 мільярда гривень. За це рішення на засіданні у четвер проголосували 70 депутатів зі 101, зареєстрованого в сесійній залі.

Загалом перерозподілено майже 100 мільйонів гривень та додатково виділено 27,8 мільйона гривень на фінансування заходів за програмою соціально-економічного розвитку Києва на 2015 рік.

Також депутати передбачили 500 тисяч гривень на розробку проекту землеустрою ділянки в селі Биківня, що виділяється киянам-учасникам АТО, а також на дослідження зелених насаджень на цій землі.

На 18,5 мільйонів гривень збільшені видатки на заходи за програмою «Безпечна столиця». «Переважно це підтримка київської міліції: закупівля засобів захисту, рацій звʼязку, пального на патрульні машини тощо. Тепер принципове питання – суворий контроль за витратами цих коштів», – цитує агентство УНІАН голову постійної комісії Київради з питань бюджету Андрія Страннікова (фракція «УДАР-Солідарність»).

47,5 мільйона гривень виділено на утримання і ремонт автодоріг у столиці.

XS
SM
MD
LG