Доступність посилання

ТОП новини
23 Липень 2018, Київ 12:34

Київрада внесла зміни до бюджету столиці на 2015 рік. Зокрема, депутати збільшили видатки на забезпечення пільг та житлових субсидій на 683,7 мільйона гривень – до 1,4 мільярда гривень. За це рішення на засіданні у четвер проголосували 70 депутатів зі 101, зареєстрованого в сесійній залі.

Загалом перерозподілено майже 100 мільйонів гривень та додатково виділено 27,8 мільйона гривень на фінансування заходів за програмою соціально-економічного розвитку Києва на 2015 рік.

Також депутати передбачили 500 тисяч гривень на розробку проекту землеустрою ділянки в селі Биківня, що виділяється киянам-учасникам АТО, а також на дослідження зелених насаджень на цій землі.

На 18,5 мільйонів гривень збільшені видатки на заходи за програмою «Безпечна столиця». «Переважно це підтримка київської міліції: закупівля засобів захисту, рацій звʼязку, пального на патрульні машини тощо. Тепер принципове питання – суворий контроль за витратами цих коштів», – цитує агентство УНІАН голову постійної комісії Київради з питань бюджету Андрія Страннікова (фракція «УДАР-Солідарність»).

47,5 мільйона гривень виділено на утримання і ремонт автодоріг у столиці.

XS
SM
MD
LG