Доступність посилання

26 Червень 2017, Київ 00:15
Новини | Політика

ГПУ має розслідувати активи екс-команди Януковича – посол Швейцарії


Швейцарія очікує, що Україна докладе більше зусиль для розслідування активів команди екс-президента України Віктора Януковича. Про це заявив посол Швейцарії в Україні Крістіан Шененберґер.

«Раніше швейцарський уряд заблокував рахунки представників попередньої влади, визначених українців. Зараз відбувається співпраця Генеральної прокуратури України і уряду Швейцарії, спілкуємось щодо цього. Швейцарія відкрита і готова співпрацювати з цього питання, але українській стороні, зокрема Генеральній прокуратурі, необхідно зробити «домашнє завдання». Мова йде про ретельне розслідування цієї справи», – сказав Шененберґер.

Швейцарія заявила, що задовольнила запит про надання правової допомоги Україні щодо заблокованих фінансових коштів. Ця країна зробила це вперше. Ці активи пов’язані з режимом колишнього українського президента Віктора Януковича. Водночас Федеральне міністерство юстиції Швейцарії не володіє будь-якою інформацією про обсяг активів, які були заморожені.

У лютому 2014 року Федеральна рада Швейцарії ухвалила рішення про блокування активів Віктора Януковича та ще 19 колишніх чиновників, це рішення діятиме три роки.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG