Доступність посилання

ТОП новини

У Запоріжжі встановили пам’ятний хрест на місці поховання невідомих бійців АТО


Встановлення пам’ятного знаку на місці поховання невідомих військових, які загинули в АТО
Встановлення пам’ятного знаку на місці поховання невідомих військових, які загинули в АТО

Біля Запоріжжя на Кушугумиському цвинтарі відкрили пам’ятний знак на місці поховання невідомих українських військових, які загинули під час проведення АТО.

Гроші на встановлення хреста зібрали місцеві волонтери та активісти.

«Хотілося якось увічнити пам’ять загиблих. Хотілось, аби цей хрест став початком меморіального комплексу, аби це було не просто кладовище, аби можливо було вказати імена ідентифікованих військових, аби був пам’ятник, аби люди пам’ятали, що загинули хлопці, які боролися за нашу свободу і незалежність. Чому саме сьогодні? Поминальний день. Зробили, аби люди могли прийти сюди, згадати хлопців, десь покласти квіти на могили», – розповіла ініціатор акції, керівник благодійного фонду «Лебедія» Любов Мороко.

Представники трьох церков провели молебень та благословили встановлений пам’ятний знак. Активісти на знак вшанування пам’яті загиблих залишили біля нього квіти та свічки.

У жовтні минулого року на Кушугумському цвинтарі було поховано 54 неідентифікованих українських військовослужбовців – учасників АТО. В усіх було взято зразки ДНК. Вдалося встановити особи 20 з невідомих солдат.

XS
SM
MD
LG