Доступність посилання

26 Травень 2017, Київ 14:40
Новини | Політика

Росіян не допустять до нової хвилі приватизації – Абромавічус


Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус ©Shutterstock

Український уряд найближчим часом планує масштабну приватизацію державних активів, однак російські інвестори не будуть допущені до цих торгів. Про це розповів міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус, повідомляє «Укрінформ».

«Якщо ми почнемо широкомасштабну приватизацію, то потрібно зробити нормальне роуд-шоу, показати, що ми маємо, і запросити західних інвесторів. Російським інвесторам ми не дозволимо купувати активи», – сказав міністр.

Він уточнив, що обмеження участі росіян будуть прописані в законі.

«Країна-агресор не матиме можливості брати участь у торгах державними активами нашої країни. Ми знаємо, наскільки великим є тиск державних структур Росії на приватний бізнес, їхній вплив на поведінку компаній на закордонних ринках. Тому така реакція буде адекватною», – наголосив урядовець.

За словами Абромавічуса, «продажу не підлягають підприємства стратегічного значення, якими є ядерна енергетика, ліс на даний момент, залізниця». Серед тих підприємств, які планується виставити на продаж, міністр назвав «Укрспирт», «Центренерго», Одеський припортовий завод.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG