Доступність посилання

ТОП новини

На Херсонщині демобілізовані бійці з зони АТО охоронятимуть громадський порядок


У Херсонській області буде створена спеціальна служба з охорони громадського порядку з числа військових Збройних Сил України та Національної гвардії, демобілізованих із зони АТО. Про це заявив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євген Єрашов.

«Впровадження проекту – це три етапи: формується банк робіт з охорони порядку, список претендентів на вакансії і власне саме працевлаштування. Особливість проекту в тому, що він розрахований не тільки на безробітних, які стоять на обліку в центрах зайнятості, а й на демобілізованих і тимчасово переміщених осіб», – розповів Єрашов.

Очікується, що ця соціальна програма, бюджет якої 3,7 мільйона гривень, охопить понад 300 осіб. Вже розроблений дизайн уніформи майбутніх охоронців порядку. Запрацює проект з 1 травня.

Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Путилов заявив, що працівники нової служби з охорони громадського порядку будуть отримувати приблизно таку ж зарплату, як міліціонери патрульно-постової служби.

У період з 18 березня по 1 травня 2015 року звільнять в запас (проведуть демобілізацію) військових, які були призвані на військову службу під час мобілізації відповідно до указу президента від 17 березня 2014 року.

Міністерство оборони України має намір демобілізувати 35,3 тисячі військових до 1 травня.

XS
SM
MD
LG