Доступність посилання

ТОП новини

Ідея націоналізації майна мережі «Брусничка» є порушенням Конституції – заява


У мережі магазинів «Фрешмаркет Брусничка» законодавчу ініціативу про націоналізацію майна мережі вважають «прямим порушенням Конституції», йдеться у заяві мережі магазинів.

«Ми неодноразово пояснювали, чому регіональна торговельна мережа «Брусничка» як соціально відповідальна компанія, продовжує роботу на окупованій території. Наша мета –запобігти гуманітарній катастрофі і зберегти робочі місця. При цьому компанія «Український Рітейл» зареєстрована на території України і щомісяця відраховує податки та обов’язкові платежі до бюджетів України різних рівнів», – йдеться у заяві.

У мережі магазинів «Брусничка» також зазначають, що заяви одного з авторів законопроекту, народного депутата Ігоря Луценка про те, що через мережу «Брусничка» на окуповану територію Донбасу надходить контрабанда, розглядають як завідомо неправдиву інформацію, яка не підтверджена будь-якими фактами і доказами».

У Верховній Раді зареєстровали проект закону про націоналізацію майна мережі магазинів «Фрешмаркет Брусничка».

Компанія «Український Рітейл» здійснює розвиток роздрібного бізнесу групи СКМ Ріната Ахметова під торговою маркою «Брусничка», компанія була заснована 13 вересня 2006 року. Станом на березень 2015 року у Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Луганській, Запорізькій та Полтавській областях є 148 торгових точок магазинів мережі «Брусничка».

XS
SM
MD
LG