Доступність посилання

ТОП новини

Держдума Росії підтримала амністію до 70-річчя перемоги


(ілюстраційне фото)

Держдума Росії ухвалила пакет постанов про амністію до 70-річчя перемоги у Другій світовій війні, внесений президентом Росії. У пакет входять документ про амністію і про порядок її застосування.

У документі передбачене звільнення вперше засуджених до позбавлення волі за умисні злочини невеликої та середньої тяжкості. Йдеться про осіб, які брали участь у бойових діях щодо «захисту Батьківщини», осіб, які виконували військовий чи службовий обов’язок в Афганістані та інших країнах, де велися бойові дії, військовослужбовців, співробітників органів кримінально-виконавчої системи, осіб цивільного персоналу Збройних сил Росії, військових формувань і органів, а також інших організацій, які брали участь у виконанні завдань в умовах збройного конфлікту у Чеченській Республіці і під час контртерористичних операцій на території Північно-Кавказького регіону.

На думку голови комітету російської Держдуми щодо законодавства Павла Крашеніннікова, амністія може стосуватися 350-400 тисяч людей. За його словами, постанова про амністію може бути опублікована вже у п’ятницю і з цього моменту набуде чинності.

XS
SM
MD
LG