Доступність посилання

ТОП новини

У Криму заступника голови Меджлісу Джеляла відвезли на допит


Наріман Джелял

Першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла співробітники Слідчого комітету Росії в Криму відвезли на допит, повідомляє «Крим.Реалії».

«Сьогодні під час засідання Меджлісу кримськотатарського народу, перший заступник голови Меджлісу Наріман Джелял вивезений на допит у слідчий комітет», – написав активіст кримськотатарського руху, голова Центрвиборчкому Курултаю Заїр Смедляєв, у п'ятницю, 24 квітня, на своїй сторінці у Facebook.

Це не перший допит, на який викликають Нарімана Джедляла. Наприкінці травня 2015 в управлінні Слідчого комітету у Криму пройшов допит першого заступника голови Меджлісу Нарімана Джеляла у рамках розслідування кримінальної справи, пов'язаної з подіями 26 лютого 2014. Після допиту у будинку Джеляла силовики провели обшук.

26 лютого 2014 під Верховною радою Криму зібралися противники і прихильники відділення Криму від України. Кримським татарам, представникам Меджлісу і проукраїнським активістам протистояли проросійськи налаштовані громадяни, яких організували лідери «Русского единства» на чолі з нинішнім керівником Криму Сергієм Аксьоновим.

XS
SM
MD
LG