Доступність посилання

ТОП новини

У Німеччині також не чекають на російських байкерів


Лідер байкерського клубу «Ночные волки» Олександр Залдостанов в анексованому Севастополі, 17 березня 2015 року
Лідер байкерського клубу «Ночные волки» Олександр Залдостанов в анексованому Севастополі, 17 березня 2015 року

Німеччина ухвалила рішення не пускати на територію країни членів російського байкерського клубу «Ночные волки», які у суботу, 25 квітня, оголосили про початок мотопробігу за маршрутом Москва – Берлін. Про це йдеться у спільній заяві міністерства закордонних і внутрішніх справ ФРН.

«Основним членам клубу «Нічні вовки» буде відмовлено у в'їзді до Німеччини», – йдеться в заяві.

У Берліні це мотивують тим, що мотопробіг «не сприятиме зміцненню німецько-російських відносин» і може загрожувати громадській безпеці та порядку в Німеччині.

Раніше російським байкерам відмовили у гостинності Польща та Чехія. Варшава мотивувала це тим, що не отримала точної інформації про маршрут і склад учасників пробігу. Прага наголосила, що байкери у приватному порядку не звернулися по дозвіл на в’їзд до країни.

Лідер клубу «Ночные волки» Олександр Залдостанов, відомий за прізвиськом «Хірург», постійно виступає на підтримку проросійських бойовиків на Донбасі і внесений до санкційних списків США.

Байкери декларують, що мотопробіг присвячений 70-й річниці перемоги над нацизмом, і стверджують, що планують відвідати в кількох країнах Європи поховання, меморіали, музеї, пам’ятні місця, пов’язані з Другою світовою війною. 9 травня росіяни сподівалися зустріти в Берліні.

XS
SM
MD
LG