Доступність посилання

ТОП новини

Юнкер: зона вільної торгівлі України з ЄС запрацює з 2016 року


Президент Європейської ради Дональд Туск (л), президент України Петро Порошенко (п) і президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер у Києві, 27 квітня 2015 року

Угода про асоціацію між Україною і Європейським союзом має остаточно вступити в силу з 1 січня 2016 року, заявляє президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер.

«Я хотів би підтвердити, що Єврокомісія хоче разом із Єврорадою підтвердити, що ми хочемо, щоб із 1 січня 2016 року остаточно і повністю вступила наша Угода… Ми багато відкладали, так можна відкладати без кінця і без краю. Я думаю, що ця угода має вступити в силу з 1 січня 2016 року», – сказав Юнкер у Києві на саміті Україна-ЄС.

Раніше сьогодні український прем’єр Арсеній Яценюк заявив, що Україна наполягає на тому, щоб застосування положень Угоди про асоціацію щодо створення зони вільної торгівлі набуло чинності 1 січня 2016 року.

Угода про зону вільної торгівлі є складовою Угоди про асоціацію, політичну частину якої Україна і ЄС підписали у березні 2014 року. Економічна частина передбачає створення зони вільної торгівлі, однак її імплементацію відтермінували до 1 січня 2016 року.

Росія неодноразово висловлювала незадоволення щодо майбутнього втілення економічної частини Угоди про асоціацію.

Дивитись коментарі (1)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG